Alegeri reprezentanți studenți

Doriți să luați parte la deciziile importante ce se iau în cadrul Universității ?

Doriți să vă faceți vocea auzită și să simțiți că părerea studenților contează ?
 Pe data de 15 Oct. 2020, ora 18:00, la Aula Universității în sala UI2 vor avea loc interviuri pentru locurile libere din cadrul CA și CEDPU (Consiliul de Administrație și Comisia de Etică și Deontologie Profesională Universitară).
 Tot ce trebuie să faci este să trimiți un CV în format Europass și o scrisoare de intenție prin care să îți motivezi decizia la adresa următoare: prorector-studenti-mediu.ext@unitbv.ro până la data de 14 Oct. 2020, ora 12:00 (vezi Regulamentul pentru alegerea reprezentanților studenților). În acest mod vei fi înscris pentru interviurile din data de 15 Octombrie, unde va trebui să îți susții candidatura în față studenților senatori.